Relacja ze spotkania opłatkowo-noworocznego 2016 w Starej Baśni

spotkanie opłatkowo-noworoczne_grybów24plUczestnicy spotkania opłatkowo-noworocznego 2016 w Starej Baśni – fot. Grybów24.pl


Niedawno w Starej Baśni odbyło się ważne dla nas wydarzenie (zerknij na dotyczacy tego wpis na naszym facebooku). Trochę mniej medialne i mające charakter zamknięty ale o istotnym wpływie na to co w murach zamku będzie się działo w bieżącym roku. Całość bardzo trafnie podsumował portal Grybów24.pl, więc niech za opis posłuży cytat z krótkiego artykułu dostępnego tutaj:

W ubiegłą sobotę, tydzień temu (30 stycznia br.) w grodzie obronnym „ Stara Baśń” w Grybowie odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne grup rekonstrukcyjnych i miłośników historii z terenu subregionu małopolskiego ale nie tylko. Miało ono na celu przypieczętowanie współpracy pomiędzy zebranymi oraz stało się możliwością wypracowania kalendarza imprez kulturalnych na 2016 rok. Rozmawiano także o szansach dla Starej Baśni jako produktu kulturalnego na rynek krajowy i międzynarodowy.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu oraz przejrzenia załączonej wraz z nim galerii zdjęć ze spotkania. Przy okazji wydarzenia Krzysztof Broński, kasztelan grodu udzielił obecnym na spotkaniu reporterom portalu Grybów24.pl wywiadu:

About the author: Stara_Basn